Wakacje z Biblioteką

Wakacje za nami, ale warto jeszcze powspominać ten letni, radosny czas. Dlatego pragniemy przypomnieć wydarzenie, które 21 i 23 sierpnia zorganizowała Biblioteka Gminna w Mstowie dla dzieci.
Spotkania te odbyły się pod hasłem „Wakacje z biblioteką” i miały miejsce na mstowskim rynku, gdzie pracownicy biblioteki przygotowali mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Każde dziecko mogło wybrać coś ciekawego dla siebie – ułożyć origami, pomalować kolorowankę czy oddać się w ręce młodzieży z Wolontariatu SP w Mstowie, która pięknie przyozdabiała buźki i rączki w kolorowe wzory.

Oprócz tego można było wziąć udział w wielu konkursach sprawnościowych czy logicznych, które cieszyły się zainteresowaniem zarówno wśród starszych, jak i najmłodszych dzieci. Pomiędzy kolejnymi konkurencjami uczestnicy spotkania mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne oraz znajomość języka angielskiego. Mstowski rynek rozbrzmiewał muzyką, śmiechem oraz był wypełniony kolorowymi balonami i bańkami mydlanymi.

Dyrekcja wraz z pracownikami Biblioteki Gminnej w Mstowie serdecznie dziękuje Wolontariatowi SP w Mstowie za pomoc i ogromną dawkę humoru w trakcie obu spotkań. Dziękujemy również dzieciom i ich rodzicom za tak liczne przybycie oraz dobrą zabawę, która przecież bez Was by się nie odbyła.
Do zobaczenia na kolejnych imprezach.
wstecz
Szukaj w katalogu księgozbioru: